KONST / Litografier / Litografier 8001665
nr 800 1665
Litografier
2 st. C Julius, fiskmåsar, signerade, -91, motivets mått: 45x40
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 januari 2013
kl 17:31:31
5/1 00:44:22
7/1 15:51:38
150 kr